Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΜΑΡΙΑ | 12 Νοεμβρίου 2009, 13:43
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗ ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΗ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ ΔΥΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΧΩ ΜΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕ3 ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ 100 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ (ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΜΟΡΙΩΝ). ΕΝΩ ΕΧΩ ΗΔΗ 1 ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΕ 50% (δεν εχω παει σε βουλευτικο γραφειο και ΔΕΝ προκειται) ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΡΙΤΗΡΙΟΥ ΤΗΣ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ. ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΣΤΑ 34 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΕΙ... ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΩ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΟΡΙΖΟΤΑΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ. ΜΑΡΙΑ