Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη mark | 12 Νοεμβρίου 2009, 14:08
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Δηλαδή τα 2α μεταπτυχιακά δεν μετράνε αλλα η 2η ξένη γλώσσα η τρίτη κτλ μετράνε. Αυτός που απέκτησε 2ο μεταπτ. στο δημόσιο ελλην. παν/μιο σε σχέση με αυτόν που έμαθε τις γλώσσες του στα φροντιστήρια ξένων γλωσσών (ιδίωτικη εκπαίδευση)βρίσκεται σε μειονεκτική θέση. Ζήτω τα φροντιστήρια ξένων γλωσσών !!!!! κάτω το Ελληνικό παν/μιο!!!!! Τρέχουμε και δεν φτάνουμε και ό,τι και να κάνουμε δεν φτάνει !!! Μη κάνετε σχεδιασμούς στο πόδι και έσεις, εμείς σε αυτο ελπίσαμε γι'αυτό σας ψηφίσαμε. Δεν κλέψαμε τη γνώση μας από κανένα την αποκτήσαμε ιδρώνοντας.