Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Ιων Γιάγκος | 12 Νοεμβρίου 2009, 17:53
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΣΥΜΦΩΝΩ επίσης με την κατάργηση του αθροιστικού υπολογισμού των 2+ μεταπτυχιακών. Όλοι οι έλληνες είχαμε καταντήσει ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΜΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΥ. Κάθε βράδυ όλοι οι οικογένεια δίπλα στο τζάκι, ή στο σώμα του καλοριφέρ έπαιρνε το κομπιουτεράκι και υπολόγιζε τα μόρια του ΠΑΙΔΙΟΥ για το δημόσιο. Παρακαλούν να μπει το παιδί και σε ένα άλλο Μεταπτυχιακό [όλοι γνωρίζουμε πλέον τον τρόπο εισαγωγής στα Μεταπτυχιακά…………] για να πάρει τα επιπλέον 150 μόρια.