Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΜΑΡΙΑ | 12 Νοεμβρίου 2009, 18:37
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΚΥΡΙΕ ΥΠΟΥΡΓΕ...ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ..ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ STAGE 5 XΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ...ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ 50% ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ STAGE TOY ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ STAGE ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΟΧΙ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΩΤΑΩ...ΓΙΑΤΙ ΤΑ STAGE ΤΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΣΗΜΑ ΕΝΩ ΤΑ STAGE TOY ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ??? ΕΔΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΙΣΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ???ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ Η ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ...ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ ( ΟΠΩΣ Η ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ 50% ) ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΝΣΗΜΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΑΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ STAGE ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..