Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Ιων Γιάγκος | 12 Νοεμβρίου 2009, 21:09
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΟΡΙΩΝ και ΑΤΟΜΩΝ Μια φορά και έναν καιρό υπήρχε μια χώρα που όλοι οι πολίτες κυνηγούσαν να βρουν άτομα για να τους βοηθήσουν να μπουν στο δημόσιο με σύμβαση [δεν το κατηγορώ, εργασία έψαχναν ] να μπουν σε 2 μεταπτυχιακά [γιατί 1 το έχουν όλοι] έτσι ώστε να πάρουν περισσότερα μόρια για το δημόσιο. Τον πίνακα με τα μόρια τον έχουν κολλήσει στην πόρτα του ψυγείου τους , κάθε βράδυ μετράνε τα μόρια. Ξέρουν απέξω και ανακατωτά πόσα μόρια έχει η Κικίτσα της κυρά Μαριώς. Πόσα η Βασιλικούλα της χαζομαρίας του ισογείου. Έλεος!! Πρέπει να σταματήσει πια η συλλογή μορίων από τους πολίτες . 2 + πτυχία 2+ μαστερ Διδακτορικά