Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Μαρίζα | 12 Νοεμβρίου 2009, 21:09
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Είμαι πτυχιουχος Νομικής Θεσσαλονίκης και κάτοχος 2 μεταπτυχιακών. Το ένα το τελείωσα στην Νομική της Αθήνας και το δεύτερο στην Νομική της Κομοτηνής. Και επελεξα να κανω 2 μεταπτυχιακά, προκειμενου να έχω μορια ικανά για να διοριστώ καποια στιγμή στο Δημόσιο, εφόσον έκρινα οτι η δικηγορία δεν είναι για μένα. 'Οπως βλέπω όμως, για αλλη μια φορά αισθάνομαι αδικημένη....3 χρόνια διαβασματος στο Μεταπτυχιακό της Νομικής, χάνονται έτσι απλά. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΤΙΤΛΟΣ!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!! ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ?????????? ΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΠΟ 2 ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ?????? ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΑΥΤΟ????????? ΜΑΣ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ, ΜΟΥ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΜΟΧΘΩΝ....ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ??????