Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ | 12 Νοεμβρίου 2009, 21:04
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ 2 ΠΤΥΧΙΩΝ,ΠΕ ΚΑΙ ΤΕ ΣΕ ΣΥΝΑΦΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ,ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΕ, ΝΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΤΕΙ, ΑΝ ΟΧΙ ΜΕ 150 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 100ΜΟΡΙΑ,ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ 3ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ ΣΑΝ 2 ΠΤΥΧΙΟ ,ΑΦΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΙΔΑ(ΤΡΙΤΗ) ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ 1 ΠΤΥΧΙΟ ΠΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ 6ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΑΕΔ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΕ ΚΑΙ 1 ΠΤΥΧΙΟ ΤΕ( 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!)?