Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Εύα | 13 Νοεμβρίου 2009, 15:16
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
θα διαφωνήσω με κάποιο από τα παραπάνω σχόλια. Ξέρετε ότι δεν είναι όλα τα μεταπτυχιακά ετήσιας φοίτησης. Αντιθέτως είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού. Τα περισσότερα είναι διετούς φοίτησης και σε κάποιες περιπτώσεις και τριετούς φοίτησης. Όπως και να έχει, το μεταπτυχιακό είναι εξειδίκευση. Προσωπικά, σας συγχαίρω που επιδοτείται με επιπλέον μόρια τους ανθρώπους που κάνουν κάθε χρόνο αυτό το βήμα και πιστέψτε με με τεράστιο οικονομικό κόστος για την απόκτηση ενός τέτοιου τίτλου. Η επιδότηση κάποιων επιπλέον μορίων για αυτήν την κατηγορία ήταν κάτι που έπρεπε επιτέλους να γίνει. Συγχαρητήρια που το θεσπίσατε!!!!!!!