Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΝΕΝΑ | 13 Νοεμβρίου 2009, 17:45
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΚΥΡΙΕ ΥΠΟΥΡΓΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ... (ΣΤΟ ΑΠΕ ΘΕΛΕΙ 1000-1100€ Η ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ!!! ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΕΝΤΕ ΕΤΩΝ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΣΜΕΔΕ (1600€ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ) ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΟΡΘΩΝΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ!!! Η ΑΓΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΤΡΙΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΤΕΚΝΩΝ!!! ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΤΟ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ???