Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Νικόλαος Πρεντουλής | 13 Νοεμβρίου 2009, 18:00
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΕΙΤΑΙ ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΜΕ 400 ΜΟΡΙΑ, ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΗ ΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥΣ. ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 200 ΜΟΡΙΑ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΑ, ΜΟΕΦΩΜΕΝΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΝΑ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΕ ΑΥΤΩΝ ΝΕΩΝ ΣΤΕΛΕΧΩΝ, ΙΚΑΝΩΝ, ΜΟΡΦΩΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΜΑΘΑΝ ΣΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.