Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη spyros mihos | 13 Νοεμβρίου 2009, 18:16
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
καλό θα ήταν να μοριοδοτούνται τα μεταπτυχιακά αθροιστικά με φθίνοντα αριθμο μορίων όπως παρακάτω: 1 μεταπτυχιακό 200 μόρια 2 μεταπτυχιακό 150 μόρια 3 μεταπτυχιακό 100 μόρια 4 μεταπτυχιακό 50 μόρια έτσι θα δίδεται έμφαση στο 1 μάστερ αλλά δε θα αγνοούνται πιθανά άλλα μεταπτυχιακά που έχει αποκτήσει κάποιος πάντως είναι δίκαιο απο τη στιγμή που η φιλοσοφία είναι στράμμενη στα αντικειμενικά κριτήρια να υπάρχει αθροιστική μοριοδότηση τα περι χρημάτων κλπ είναι διακιολογίες για να δικαιολογούμαστε για την οκνηρία μας και την τεμπελιά μας.....μ αυτή τη λογική έπρεπε να μείνουμε στο απολυτήριο λυκείου