Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Τάσος Παπαπέτρου | 13 Νοεμβρίου 2009, 18:43
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Γιώργος Παπανδρέου - Προεκλογική Ομιλία Πεδίον Άρεως 1/10/2009 Ξεκινώντας την ομιλία του κάλεσε το ακροατήριο και όλους τους Έλληνες σε συστράτευση, με τις λέξεις «πάμε μαζί, πάμε μπροστά» ----- Υπ. Εσωτερικών - Νέος νόμος προσλήψεων 11/11/2009 (40 μέρες αργότερα) Υλοποίηση του «Πάμε μαζί, πάμε μπροστά» = Τροποποιώ το νόμο και μειώνω την αθροιστική μοριοδότηση σε 1 μεταπτυχιακό από 2 ως τώρα ΑΝΤΙ να την αυξήσω σε 3 ή 4. Τα πράγματα μιλάνε από μόνα τους. Όχι απλά δεν πάμε μπροστά αλλά πάμε όπισθεν ολοταχώς!!! Βέβαια η αλήθεια είναι ότι προλαβαίνουν να το πάρουν πίσω και να κάνουν το βήμα μπροστά για 3 ή 4 μεταπτυχιακά. Αυτό το καλό έχει η διαβούλευση.