Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Ηλίας Παπαδοπουλος | 13 Νοεμβρίου 2009, 18:12
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Πείτε μου έναν που να του χρειάστηκε η εξειδίκευση του μεταπτυχιακού στη δουλειά στο δημόσιο. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Μη λέτε ψέματα το μεταπτυχιακό το κάνει κάποιος μόνο για να πάρει μόρια για τον ΑΣΕΠ. Γία κανένα άλλο λόγο Ας με διαψεύσει ένας ή δύο αλλά το συντριπτικό ποσοστό που έχουν μεταπτυχιακό δεν μπορεί. Το θέμα δεν είναι να σπουδάζουμε 10 χρόνια αλλά να παράγουμε έργο. Η εμπειρία είναι αυτή που θα μας καταξιώσει και όχι τα πολλά πτυχία. Γι'αυτό η εμπειρία πρέπει να παίζει σημαντικό ρόλο για διορισμό. Σας το λέω κι ας κάνω μεταπτυχιακό