Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Γιάννα | 13 Νοεμβρίου 2009, 21:26
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Κύριε υπουργέ δε καταλαβαίνω γιατί να υπάρχει αθροιστική μοριοδότηση για δεύτερη και τρίτη ξένη γλώσσα και όχι για δεύτερο μεταπτυχιακό.Γιατί εδώ στην Ελλάδα από τη στιγμή που πάμε σχολείο πρέπει να πληρώνουμε για ξένες γλώσσες και το πιο σημαντικό δε ξέρουμε καλά την ελληνική. ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ: 1) Αθροιστική μοριοδότηση στο δεύτερο μεταπτυχιακό. 2) Απαραίτητη μόνο μια ξένη γλώσσα.