Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Πανος Δ | 14 Νοεμβρίου 2009, 00:30
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ελεος με το φαγωμα για το διδακτορικο.Ακουω τοσα εδω μεσα κ μου εχει σηκωθει η τριχα.Καταρχην ειμαι υποψηφιος διδακτωρ σε Αγγλικο Πανεπιστημιο κ καμια μα καμια σχεση δεν εχω με μεγιστανες γονεις κ ολα τα συναφη που ειναι απαραδεκτα.Για να βγαλω το διδακτορικο μου παραλληλα εργαζομαι 3 μερες την εβδομαδα στο Λονδινο κ δεν επιβαρυνω τους δικους μου στην Ελλαδα στο ελαχιστο.Σημειωτεον οτι προερχομαι απο μια πολυ λαικη κ πολυ κατω του μεσου ορου οικογενεια στην Ελλαδα.Οταν θελεις ολα τα κανεις.και μεταναστευεις κ κανεις διδακτορικο χωρις να εχεις κανενα γονιο μεγιστανα Ειμαι 28 χρονων κ πιστευω οτι η ρυθμιση ειναι σωστη ο προς την καταργηση της προσμετρησης εμπειριας αλλα λαθος ως προς το θεμα του 2ου μεταπτυχιακου. Επιτελους αναγνωριζεται ο κοπος μας για τις σπουδες μας και επιτελους βγαινουν απο την μεση τα βυσματα με stage κ οσοι για χρονια πιστευαν οτι με τις συμβασεις ειχαν πιασει την καλη.Αξιοκρατια επιτελους!!!!