Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Μαίρη | 14 Νοεμβρίου 2009, 02:05
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Κύριε Παπανδρέου, Συγχαρητήρια για τις θεσμικές αλλαγές που επιδιώκεται. Με κάποια σύνεση όμως! Ασ μην απαξιώνουμε τις προσπάθειες όλων μας για την απόκτηση των ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΤΙΤΛΩΝ. Έχουμε δικαίωμα να ελπίζουμε για μια ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΗ διαδικασία επιλογής προσωπικού στις Δημόσιες Υπηρεσίες. Είναι δυνατόν να μην αναγνωρίζεται ως προσόν για μια θέση σε Δημόσιο Φορέα η κατοχή 2ου Μεταπτυχιακού & Διδακτορικού? ΜΟριοδοτήστε τις ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ για Δια Βίου Μάθηση. Ένα μεταπτυχιακό στο ΕΑΠ απαιτεί 3 έως 5 χρόνια. Ένας τίτλος Διδακτορικού επίσης! Πώς επιβραβεύονται τόσοι κόποι χρόνων? Αναθεωρήστε αυτη τη ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ για τη μη μοριοδοτηση 2ου Μεταπτυχιακού & Διδακτορικού. Τέλος, είναι δυνατόν οι κάτοχοι οποιουδήποτε μεταπτυχιακού να εξισώνονται? Σε ποια αξιοκρατική χώρα-μοντέλο γίνεται κάτι ανάλογο? Δηλαδή είτε έχει κάποιος Μεταπτυχιακό στην Πληροφορική, είτε στην Οινολογία, είτε στην Διοίκηση Επιχειρήσεων δεν επιφέρει κάποια αλλαγή στα καθήκοντα που θα αναλάβει στις Δημόσιες Υπηρεσίς. Θα παρακαλούσα να ληφθούν οι φωνές όλων μας στη σελίδα αυτή σοβαρά υπόψη σας...