Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Γκουνής Αναστάσιος | 14 Νοεμβρίου 2009, 18:25
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
για ΔΕ κατηγορια και συγκεκριμένα για τον δεύτερο τίτλο σπουδών θα υπάρξει επιπλέον μοριοδότηση πχ 200 μόρια ανυί για 150 που ισχύει τώρα?? Για ποιο λογο δεν σκέφτεστε να ψηφίσετε να είναι απαραίτητος ο δεύτερος τίτλος σπουδών απο ΟΕΕΚ για κατηγορία ΔΕ στον κύριο πίνακα?? Επίσης είναι άδικο να προσμετράται το ίδιο απολυτήριο των παλιοτέρων χρόνων με τα τελευταία χρόνια. Απο την ύπαρξη του ασεπ και μετα οι τελειόφητοι λυκείου ήξεραν την βαρύτητα του βαθμού απολυτηρίου και για το λόγο αυτό επεδίωκαν να πάρουν όσο το δύνατο μεγαλύτερο βαθμό, σε αντίθεση με εμας τους υπολοίπους .