Αρχική Νέο πλαίσιο για την ευζωία των ζώων συντροφιάς - Πρόγραμμα ‘‘ΆΡΓΟΣ’’Άρθρο 6 Εκτροφή, αναπαραγωγή και εμπορία ζώων συντροφιάςΣχόλιο του χρήστη ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 17 Μαΐου 2021, 19:55
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΛΕΜΕ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΤΡΟΦΗ..ΛΕΜΕ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΡΟΜΑΝΤΙΚΩΝ ΝΑ ΒΑΔΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ.....Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΑ ΒΗΜΑΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΤΑΚΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΚΥΝΟΦΙΛΙΑΣ ΧΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ....Ο ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΧΑΡ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΚΔΙΔΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΚΟΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΕΝΤΙΓΚΡΙ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΕΝΤΙΓΚΡΙ??ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ,ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΓΧΘΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΤΙΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΣΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ.....ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 30 ΕΤΩΝ ΛΕΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΜΙΚΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΚΤΡΟΦΗΣ!!!!!ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΚΤΡΟΦΕΩΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΡΩΝΟΝΤΑΙ..!!!!!!