Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Βαγγέλης | 15 Νοεμβρίου 2009, 00:01
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Είμαι 58 χρονών έχω 7 παιδιά (ενήλικα) και προσπαθώ να μπω στο δημόσιο. Έχω πτυχίο με 5,3, (από Αλβανία αλλά αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ!), δύο Master, ένα διδακτορικό, γνωρίζω μία γλώσσα άριστα (Ρώσικα) και μία μέτρια (Αλβανικά) και τέλος έχω 28 χρόνια προϋπηρεσία στο αντικείμενο των σπουδών μου. Παρόλα αυτά τα μόρια που συγκεντρώνω εξακολουθούν να μην είναι αρκετά αφού συνήθως άλλοι υποψήφιοι με βαθμό πάνω από 8 (με ένα πτυχίο 7,4, ένα Μάστερ, 5 χρόνια προϋπηρεσία και μία άριστη γλώσσα αρκεί για να με περάσουν) και κάτι συγκεντρώνουν περισσότερα μόρια από εμένα. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε πως γίνεται να διοριστώ στο δημόσιο πριν βγω στην σύνταξη; Τι άλλα μόρια να μαζέψω; Σας ευχαριστώ Ένας πατέρας!