Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη agnostos | 16 Νοεμβρίου 2009, 18:09
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΧΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ; ΚΑΤΑΡΓΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ (200+) ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΜΙΣΕΤΕ ΑΦΑΙΡΕΣΑΤΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ; "ΜΠΡΑΒΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ" ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΜΑΣ ΔΕ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΧΘΗΣΑΜΕ.... ΠΟΙΑ ΦΑΜΠΡΙΚΑ; ΟΣΟΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ ΠΟΝΤΑΡΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ