Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ Β | 16 Νοεμβρίου 2009, 20:32
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Προς κάποιους άλλους χρήστες Αφήστε πια το άλλοθι ότι τα μεταπτυχιακά είναι προνόμιο των εύπορων οικογενειών! Είμαι κι εγώ από επαρχία, γιος φτωχής οικογένειας, Μηχανικός ΕΜΠ, με ΔΩΡΕΑΝ μεταπτυχιακό ΕΜΠ, που τρελλαθήκαμε στο διάβασμα και στα workshop για να το τελλειώσουμε. Όχι όμως στη δημιουργία βιομηχανίας μεταπτυχιακών, άτομα 32 και 35 χρονών με οικογένειες και παιδιά αναγκάζονται να στρέφονται σε δεύτερο μεταπτυχιακό (κυρίως στο ΕΑΠ, 850 EYΡΩ η ενότητα)για συλλογή μορίων. Ναι στη διάκριση της συνάφειας του ΜΑΣΤΕΡ με την εκάστοτε θέση που προκηρύσσεται, όχι όλα τα μεταπτ. συλλήβδην