Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ Λ. | 16 Νοεμβρίου 2009, 20:20
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Θαυμάσια Εφόσον μετράει ο βαθμός του πτυχίου, ας γινουν τα πανεπιστήμια ΒΑΘΜΟΘΗΡΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ.Γιατί όχι, με το αζημίωτο.Ακόμη μεγαλύτερη επιτυχία θα έχει αν πολλαπλασιάζεται ο βαθμός με 210 και οχι 110 μόρια. Αν θέλουμε επίσης να ιδρυθούν σε κάθε τετράγωνο ιδρύματα που θα μας παραμορφώνουν και μεταμορφώνουν, αντί Χ4 να πολλαπλασιάζεται ο συντελεστής με 10. Είναι ένας τρόπος να χτυπήσουμε και το δεύτερο μεταπτυχιακό. κύριοι να σοβαρευτούμε Αντί ο βαθμός του πτυχίου να πολλαπλασιάζεται, διότι δεν είναι ολα τα πανεπιστήμια το ίδιο, να μετράει το ΠΟΤΕ ΠΗΡΕ κάποιος το πτυχίο με οροφή τα 6 χρόνια. Επίσης το τεστ δεξιοτήτων, καλό μεν, αλλά ο βαθμός που πήρε κάποιος θα πολλαπλασιάζεται Χ1. Όσοι δε έχουν προσληφθεί με τον ΑΣΕΠ πάντα, να υπάρχει για αυτούς κάποια πρόνοια. Είναι άχαρο να παίζουν με την ψυχή σου.