Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη Zoi | 16 Νοεμβρίου 2009, 20:15
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Αν έκανα δευτέρο μεταπτυχιακό είμαι πλούσιος ? οπότε ας μην μοριοδότηθει το 2ο μεταπτυχιακό? ωραία!!! ερώτηση: αν έκανα 1 μεταπτυχιακό πάλι πλουσιός δεν είμαι με αυτή τη λογική? άρα γιατί μοριοδοτείτε το 1ο ? Αν έκανα διδακτορικό μπόρούσα να δουλεύω ταυτόχρονα 10 - 11 ώρες την ήμερα (συν τα πήγαινε έλα στη δουλία χάνεις ένα 12 ώρο την ήμερα) ? - όχι δεν μπορούσα να δουλεύω έτσι full time όποτε μάλλον θα πρέπει να ήμουν πλούσιος. Παεί λοίπον και το διδακτορικό, να μην μοριοδοτείται και αυτό... Γλώσσες μπόρουσα να κάνω με full time δουλεία?? (μη μου πείτε ότι έμαθα 2 -3 - 4 γλώσσες πριν τελειώσω το λύκειο στο δωρέαν δημόσιο σύστημα παίδειας μας!!!). Οπότε πάνε και οι γλώσσες - ΕΞΩ και αυτές... Αν σπούδασα στο εξωτέρικο ?? είμαι φτώχος??? δεν νομίζω... οπότε να μην μέτρανε τα πτυχια των παιδίων που έρχονται από το εξώτερικό ... Πάει και αύτο ... Το ίδιο και για αυτούς που δεν σπούδασαν στην πόλη τους (λιγότερο ίσως πλούσιοι με την παραπάνω λογική αλλααααα ..... ψιλοπλούσιοι και αυτοί) ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΓΩ????? ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ?????????