Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 17 Νοεμβρίου 2009, 11:38
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
είναι λογικό να μη μοριοδοτείται ο 2ος μεταπτυχιακος τίτλος σπουδών: 1)γιατί πλέον τα μεταπΤυχιακά έχουν γίνει πολύ ακριβά για το λόγο του οτι ολοι θέλουν δεύτερο μεταπτυχιακό για να διοριστούν στο δημόσιο 2)Τα παιδια που δεν έχουν την οικονομική άνεση δε μπορούν να κάνουν 2 μεταπτυχιακό 3)γιατί χρειαζόμαστε κ 2 μεταπτυχιακό για να διοριστούμε στο δημόσιο? 4)μας έχουν κάνει να βλέπουμε τα μετατπυχιακά σαν μόρια κ όχι σαν μια εξειδίκευση 5)έχει πέσει το επιπεδο των μετατπυχιακών κ στις μέρες μας πρέπει να έχεις 2 για να μπορείς να συναγωνιστείς κάποιον άλλον , που σημαίνει οτι σε λίγα χρόνια θα χρειαζόμαστε και 3 μεταπτυχιακό! 6)εφόσον δεν αναγνωριστέι το 2 μεταπτυχιακό θα πέσει η ζήτηση τουσ και συνεπώς και τα δίδακτρα και συνεπώς θα ανοίξουν κ θέσεις για κάποιουσ οι οποίοι δεν έχουν κάνει!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ Ο 2 ος μεταπτυχιακός τίτλος