Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Ν. | 17 Νοεμβρίου 2009, 13:22
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΧΑΟΣ !!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ??? ΤΙ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΕΣ, ΑΒΑΣΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΔΙΝΕΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ??? ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΝΤΕΣ… ΤΟ ΦΛΕΓΩΝ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ , ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ 2ου ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΩ : 60 ΜΟΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ 2Ο ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ??? ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΨΥΧΟΥΛΑ ΚΥΡΙΟΙ, ΜΕ ΨΥΧΟΥΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΣΤΟΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΦΟΡΟ ΑΔΙΚΟ. ΑΝ ΕΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ ΜΕ ΜΙΑ «ΣΧΕΔΟΝ» ΑΡΙΣΤΗ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΤΕ…. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΜΗΡΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ… Α Ν Α Θ Ε Ω Ρ Ε Ι Σ Τ Ε Α Μ Ε Σ Ω Σ !!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ …. ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΑΣ.