Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη θοδωρης | 17 Νοεμβρίου 2009, 22:29
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
60 μορια? 150-60 = 90 = μια αριστη γνωση γλωσσας + 20 μορια Αυτα πανε να μας κοψουνε. Ε θα κανουμε μερικες ξενες γλωσσες ακομα θα δωσουμε λιγα ακομα χρηματα στα φροντιστηρια και ολα θα πανε καλα.Μα καλα δεν εχετε κουραγιο στα 30 σας να μαθετε μερικες ξενες γλωσες ακομα? Μαλλον δεν ειμαστε και πολυ αντικειμενικοι. 200 ΜΟΡΙΑ ΣΤΟ 2ο μεταπτυχιακο.200 ουτε μοριο λιγοτερο.ΟΥΤΕ ΜΟΡΙΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ