Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 9Σχόλιο του χρήστη ΔΗΜΗΤΡΗΣ | 29 Δεκεμβρίου 2009, 08:14
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Γιατι δεν περνεται παραδειγμα απο την αρχαια Αθηνα δειτε τι καναν στην αρχαια Αθηνα με τα ζητηματα των "μετεικων" και απλα καντε και εσεισ το ιδιο. Να ζησουν και να δουλεψουν εδω νομιμα μονο οσους πραγματικα χρειαζομαστε και οι υπολοιποι να επαναπατριστουν. Αυτοι που θα μεινουν να εχοθν χαρτια να δουλευουν νομιμα χωρις ομως ποτε να εξισωθουν με τους Ελληνες