Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Αντωνία Γκέκα | 29 Δεκεμβρίου 2009, 21:24
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Καιρός η Ελλάδα να γίνει μια ευνομούμενη Πολιτεία που σέβεται τους πολίτες της. Αυτοί οι νέοι Έλληνες πολίτες κάθονται στον λαιμό στην Άκρα Δεξιά γιατί δεν είναι μίζεροι και διψούν να προκόψουν και παράλληλα να προκόψει και αυτός ο τόπος. Θα είναι μοιραίο αν υποκύψουμε στην Άκρα Δεξιά. Δεν είναι τυχαίο που λυσσάνε. Νιώθουν σαν τα μικρόβια που κινδυνεύουν απο τον καθαρό αέρα.