Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Γ.Κ. | 2 Νοεμβρίου 2009, 13:56
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
κ.Υπουργέ,ακούστε τις κραυγές απελπισίας μας,όσο μπορείτε. Κάνετε κάτι ΑΜΕΣΑ,ΣΗΜΕΡΑ. -Δεν αντέχομε άλλο στα καταραμένα τηλεφωνήματα των εισπρακτόρων και τραπεζών. -Αξίζουμε καλύτερη ζωή και εμείς και τα παιδιά μας.Τα νεύρα ,οι αντοχές και το κουράγιο μας εξαντλήθηκαν. -Η οποιαδήποτε ευθύνη μας-μεγάλη,μικρή- δεν δικαιολογεί αυτήν την καταπίεση,την δυναστεία,τον εξευτελισμό,το καθημερινό και αυριανό άγχος μας. -Το στομάχι είναι πιασμένο,τα νεύρα τσακισμένα,το χαμόγελο γίνεται θυμός,αγανάκτηση,κλάμα.Το μυαλό μας είναι κουβάρι,οι σκέψεις μαύρες,ο ύπνος-αν έλθει-εφιάλτης. Το κρύβουμε όσο μπορούμε από τα παιδιά μας,γονείς,φίλους,γείτονες. Δώστε μας ελπίδα άμεσα.Περιμέναμε ώρες,μέρες,μήνες...ΜΠΟΡΕΙΤΕ να το κάνετε.ΠΑΓΩΣΤΕ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ 5-6 ΜΗΝΕΣ. -Δεν αφορά εκατοντάδες-χιλιάδες αλλά εκατομμύρια.Μην το αναβάλετε,είναι ελπίδα κυριολεκτικά ζωής !!!