Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | 2 Νοεμβρίου 2009, 14:43
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Και να πω και μια προταση ίσως ουτοπικη...ομως πιστεύω οτι ο κοσμος εμεις οι απλοι πολίτες αλλα και οι κυβερνόντες μαζι...θα βρουμε τις καλυτερες λυσεις για ολα!!!! ΤΖΟΚΕΡ στην χτεσινη κληρωση τζοκερ, ενας υπερτυχερος πηρε 5.000.000!!! ενας μονο!! γιατι το τζοκερ δεν αλλαζει?? δηλαδη, να γινεται κληρωση, να βγαινουν πολλα δελτια και το ποσον να ειναι αναλογα με τα χρεη που εχει ο καθενας. πχ. ενας χρωστα 50.000 ευρω. παιζει και κερδιζει. το ποσο που εισπράτει μετα την καταθεση του στον οπαπ των χαρτιων του απο την τραπεζα να ειναι 50.000 ευρω. με τοσα εκατομμυρια που μοιραζει το τζοκερ θα ξοφλησει ολος ο κοσμος σε χρονο ρεκορ!! αλλα και θα παιζει και πολυς κοσμος μιας και θα υπαρχει και αυτη η κατηγορια. εγω εριξα μια ιδεα.....