Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Γ.Κ. | 2 Νοεμβρίου 2009, 15:44
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
κ.Υπουργέ κάνετε κάτι ΑΜΕΣΟ ΓΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ. -Παγώσετε τις οφειλές για ένα εξάμηνο έστω. Ακούσετε -αν μπορείτε-τους σφιγμούς της καρδιάς μας.Δεν αντέχουμε άλλο. -Η ψυχική υγεία μας έχασε την ισορροπία της.Τα αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα τραπεζών και εισπρακτόρων βουήζουν στα αυτιά μας συνέχεια. -Τρέμουμε να σηκώσουμε το τηλέφωνο.Δώσετε ανακούφιση στο 1/3 του πληθυσμού.Μην περιμένετε άλλο.Μιμηθείτε άλλες ευρωπαϊκές χώρες και Αμερική.Εσείς γνωρίζετε. -Δεν αξίζουμε τέτοια αντιμετώπιση ακόμα και μεγάλα λάθη να κάναμε.Δικαιούμαστε καλύτερη ζωή για μας για την οικογένειά μας. -Οι τράπεζες έχουν στηριχθεί πολλαπλώς και με πολλά ευνοϊκά μέτρα{28 δις,ασφαλιστικές εισφορές,φορολογία,μη εφαρμογή νόμων σε βάρος τους,πανωτόκια κλπ.]. -Ο άμοιρος-άτυχος δανειολήπτης από ποιο προστατεύθηκε και μάλιστα σε τέτοια οικονομική δυσχέρεια; Δώστε μας ελπίδα ζωής. ΠΑΓΩΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.