Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Ηλιας Αραπιδης | 2 Νοεμβρίου 2009, 20:44
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
...αγαπητοι φιλοι,εσεις που δε χρωστατε,που δηθεν ειστε συνεπεις κ καλοπληρωτες,που θεωρειτε οτι αδικηστε εναντι αυτων που θα ευνοηθουν απο τη ρυθμιση. Σας προτρεπω να σταματησετε το σαμποταρισμα του νομου,να παψετε να λετε τους υπερχρεωμενους,μπαταχτσηδες,κ να σκεφτειτε ανθρωπιστικα. Εαν ειστε καλοπληρωτες,μαγκια σας,εχετε τη συνειδηση σας ησυχη. Να δοξαζετε ομως το θεο που σας φυλαξε απο αρρωστιες,που η δουλιτσα σας πηγε καλα,που δεν βρηκατε στο δρομο σας επιτηδιους να σας καταστρεφουν,με αποτελεσμα να ειστε συνεπεις. Μη τα βαζετε λοιπον ολα στο ιδιο τσουβαλι,γιατι κανεις μας δεν ξεκινησε τα δανεια εχοντας σκοπο να τα καταχραστει. Ολοι μας ονειρευομασταν να φτιαξουμε κατι για τα παιδια μας. Να ειστε καλα κ να ευγνωμονειτε τη τυχη σας που σας παει καλα.....