Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Γ.Κ. | 2 Νοεμβρίου 2009, 22:45
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ Αγαπητοί συνοδοιπόροι του τραπεζιτικού υπερχρέους ΥΠΟΜΟΝΗ και ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Είμαστε πάρα πολλοί,δεν είμαστε μόνοι,σφίξτε την καρδιά σας,το στομάχι,τα νεύρα σας.Μην γεράσετε πρόωρα,βλέπουμε ακτίνα ελπίδας και ζωής και απαιτείται κουράγιο,επιμονή και υπομονή. -Το ξέρω δεν υπάρχει αλλά πρέπει να το βρούμε.Δυστυχώς ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ γινόμαστε και περισσότεροι ομοιοπαθείς. Κάθε περίπτωση είναι χωριστή. -Μην μας αρρωστήσουν τα τηλεφωνήματα των εισπρακτόρων και τραπεζών αλλά να γίνουν ελπίδα για μια καλύτερη ζωή.Υπάρχει ελπίδα,γελάσετε λίγο όσο και να μην γίνεται,πλησιάζει η ώρα της λύτρωσης.Μα και να μην γίνει τίποτα είμαστε πολλοί και θα φωνάξουμε δυνατά για να ακουστούμε. -Δεν μπορεί να διαρρηχθεί ο κοινωνικός ιστός.Η κυβέρνηση δείχνει ευαίσθητη. Την περιμένουμε να κοιμηθούμε επιτέλους χωρίς εφιάλτες και προοπτική για το σήμερα το δικό μας και το αύριο των παιδιών μας. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.ΜΠΟΡΟΥΜΕ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ.