Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Γ.Κ. | 2 Νοεμβρίου 2009, 22:17
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
-Αν αποτύχει στην εφαρμογή του ο νόμος και τελικά αποδειχτεί ότι δεν αφορά όλους ή την συντριπτική πλειοψηφία λέτε να υπάρξει Ο ΤΡΑΠΕΖΙΤΗΣ ΤΩΝ ΥΠΕΡΧΡΕΩΜΕΝΩΝ [όπως των φτωχών] και αγοράσει τα χρέη μας; -Φαντάζεστε να βρισκόταν ένας τέτοιος τραπεζίτης που θα μας ρύθμιζε τα χρέη και εμείς θα δουλεύαμε γιαυτόν; -Αν δεν υπάρξει-σίγουρο-μήπως το κράτος,οι ΟΤΑ ,η Εκκλησία,κρατικές τράπεζες ή ΟΛΟΙ μαζί μπορούν να το πράξουν; Για σκεφτείτε το; ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ΥΠΟΜΟΝΗ λοιπόν.ΜΠΟΡΟΥΜΕ,έχουμε δυνάμεις,θα αντέξουμε. Συνεχίστε τα τηλεφωνήματα,δεν σας φοβόμαστε ,είμαστε πολλοί !!!!!!!