Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Λαζαριδης Πυθαγορας | 28 Οκτωβρίου 2009, 00:03
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Αγαπητοι κυριοι, αν και το νομοσχεδιο κινειται σε σωστη κατευθυνση(απο οσα καταλαβα διαβαζοντας οσα μπορεσα) πιστευω οτι το παγωμα για 1 ετος των πληρωμων προς τις τραπεζες θα βοηθησει να ανασανει και ο Ελληνας δανειοληπτης αλλα και να κινηθει η αγορα. Ενοειται οτι τα επιτοκια κανονικα θα τρεχουνε,πρεπει να ανασανουμε για να μπορεσουμε να φανουμε συνεπεις σε οποιες υποχρεωσεις εχουμε.Ενα ετος παγωμα 1-1-2010 μεχρι 31-12-2010. Οποιος βεβαια επιθυμει να πληρωνει τις δοσεις του δεν θα εχει κανενα προβλημα. Αρκετα μας ρουφηξανε οι τραπεζες το αιμα, ενα χρονο παυση δεν θα τους κανει κακο...Σας ευχαριστω