Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη stefanos | 28 Οκτωβρίου 2009, 10:08
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΛΟΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ. Η ΠΡΟΤΑΣΗ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΕΞΗΣ.ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΟΤΑΝ Ο ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΗΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ(ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΤΟΥ)ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΥΣΤΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΒΑΛΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΙ ΜΟΡΦΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΔΑΝΕΙΟ (ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟ-ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ)ΑΣ ΟΝΟΜΑΣΘΕΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ(ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ) ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΤΟΥ.ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΜΕΤΟ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ ΜΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΤΗΝ ΟΦΕΙΛΗ ΜΑΣ.ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ