Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη ΓΕΩΡΓΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ | 28 Οκτωβρίου 2009, 20:27
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΘΕΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΡΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΟΝ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Α.Τ.Ε . ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ .ΔΕΝ ΜΠΩΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΥΡΕΣΙΑ. ΔΕΝ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΠΛΥΡΟΣΩ . 1.ΟΙ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΗ ΡΥΘΜΗΣΗ ΤΟ ΠΟΣΟΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 1200ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ .ΔΙΟΤΙ Ο ΜΥΣΘΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΖΗΓΟΥΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΕΙΡΙΑ 67 ΤΗΣ ΕΚΑΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΦΩΡΕΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ .ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΕΙΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΕΧΩ ΝΟΣΥΛΕΥΘΗ ΣΤΗΝ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΙΓΙΝΙΤΕΙΟΥ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΕΤΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΑ Η ΗΜΑΙ.ΙΛ ΤΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ .ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΜΟΥ ΕΙΣΟΔΗ ΜΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ 2150ΕΥΡΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΓΝΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ.