Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Xρυσικοπουλος Γ. Κων/νος | 28 Οκτωβρίου 2009, 21:04
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
σωστος αναμφιβολα ο μπουσουλας πανω στον οποιο θα κινηθει το νομοσχεδιο.μενει να φανερωθει και ο κυριος ''φερων σκελετος''του που θα ειναι μονιμος πια.το δαχτυλο επι των τυπων των ηλων πολλοι ευαγγελισθησαν οτι θα βαλουν.η δυσμοιρη στην πλειοψηφια της μεση ελλην.οικογενεια δεν αντεχει αλλες ανακολουθιες κι απογοητευσεις.θελει λυσεις και ανασες τετοιες σαν αυτες κι ακομα χρηστικοτερες για να μην εξαυλωθει τελειως ο ιστος της και να διασωσει εστω και τις υστατες ικμαδες της αξιοπρεπειας της.αν στο crach test με το τραπεζικο τειχος ντροπης επιβιωσετε επεκτεινετε καποιες σανιδες εξισορροπησης και στις εξ'επαγγελματικων δραστηριοτητων θηλιες που πνιγουν εναν στους δυο μικρους επαγγελματιες τουτης της χωρας.πιστεψτε τους,ουτε τα ΕΣΠΑ,ουτε το ΤΕΜΠΤΕ,ουτε οι ορατες μονο με κυαλια μεγαλης γραφειοκρατικης εμβελειας ρυθμισεις για πυροπληκτες η σεισμοπληκτες περιοχες,φτανουν στο κατωφλι οσων πραγματικα τα εχουν αναγκη.το τερας του Τειρεσια πρεπει ελεγχομενα πλεον να δινει παραστασεις στους θιασους της εικονικης πραγματικοτητας της ευνομουμενης και δικαιακης Πολιτειας.ευχαριστω,απο ν.Ηλειας.