Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Ellinos Anonymou | 29 Οκτωβρίου 2009, 10:12
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΜΨΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ? ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ (ΙΣΩΣ) ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΕΣΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΗΡΙΞΗΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΛΙ ΕΣΕΙΣ ΚΙ ΕΓΩ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ - ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΟΔΗΓΕΙΣ ΤΗΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ ΤΩΝ ΣΥΜΦΩΝΙΩΝ ΟΤΑΝ Η ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ <> ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ? ΘΑ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ Ή ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ? ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΑΞΗΔΕΣ.