Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 4. Σχέδιο Διευθέτησης ΟφειλώνΣχόλιο του χρήστη Χριστινα | 29 Οκτωβρίου 2009, 11:30
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ειμαι 34χρ κ δεν εχω καμμια βοηθεια απο κανεναν δικο μου ανθρωπο,ξεκινησα απο ενα στεγαστικο δανειο,πολλες καρτες κ πολλα καταναλωτικα,αυτη τη στιγμη χρωσταω 200.000ευρω κ δε βλεπω να μπορω να κανω τιποτα για να βγω απ την κατασταση αυτη.εχω ενα γραφειο που δκεφτομαι να το κλεισω,για να γλιτωσω τα εξοδα κ φτανω πολλες φορες σε σημειο να κανω κ δυο δουλειες για να βγαλω τα απαραιτητα για να ζησω κ αναρωτιεμαι υπαρχει λογος να πρεπει να συνεχισω να ζω ετσι η απλα να δωσω ενα τελος στη ζωη μου,στην αρχη οταν ακουγα για ανθρωπους που αυτοκτονουσαν λογω χρεων,ελεγα,μα γιατι,τωρα καταλαβαινω πολυ καλα τι μπορει να κανει ο ανθρωπος,προκειμενου να ησυχασει.Δε ζηταω να μη δεν πληρωσω τα χρεη μου,ζηταω απλα μια βοηθεια να τα ρυθμισω,γιατι πνιγομαι.ευχαριστω..