Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη ΡΩΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 29 Οκτωβρίου 2009, 18:10
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Δεν πρεπει να επιβραβευονται οι κακοπληρωτες παρα μονο αυτοι που εχουν πραγματική αναγγη. π.χ. Αρωστοι - ανεργοι. Τα χρεοι στις τραπεζες πιοι θα τα πληρώσουν τελικα. Ξανά οι συνεπεις εργαζόμενοι. Και μη μου πείτε οι τραπεζες. Σε μια επικημενη καταρευση τους (ειναι ήδη πολύ κοντα)πιος θα πληρώσε: το Κράτος - δηλαδή παλι εμεις οι φορολογούμενοι. Αυτο το κράτος ποτε θε φροντίσει τον νοικοκύρη ? Πρεπει να αρχισουμε να χρωστάμε για νας μας επιβραβευσουν ???