Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ | 30 Οκτωβρίου 2009, 09:18
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΕΝΕΡΓΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΨΥΦΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΔΥΝΑΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΑΝΕΙΖΑΝ ΣΥΝ ΤΟΥΣ ΤΟΚΟΥΣ ΥΠΗΡΗΜΕΡΙΑΣ? ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ? ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ? ΑΥΤΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΗΝΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΑΙΣΧΟΚΕΡΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΝΕ ΕΞΩ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ