Αρχική Ρύθμιση των Χρεών Υπερχρεωμένων ΚαταναλωτώνΆρθρο 1. Πεδίο ΕφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη Γ.Κ. | 30 Οκτωβρίου 2009, 13:09
Υπουργείο Ανάπτυξης Νίκης 5-7, 10180, Αθήνα email: public@mnec.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Κυρία Υπουργέ,συγχαρτήρια για την φιλοσοφία του νομοσχεδίου. Σας παρακαλούμε ότι διορθώσεις βελτιώσεις γίνουν να γίνουν προς όφελος του οφειλέτη με απλές διαδικασίες ώστε να μην επιδέχονται αμφισβητήσεις από τις τράπεζες. Φυσικά η πιο απλή και εύκολη λύση για όλους μας{οφειλέτες-τράπεζες-κράτος-κοινωνία] είναι η Σ Ε Ι Σ Α Χ Θ Ε Ι Α. Τολμείστε το και θα έχετε την στήριξη ΟΛΩΝ των ελλήνων. -Οι τράπεζες ΔΕΝ έχουν να χάσουν ΤΙΠΟΤΑ. Ο Φ Ε Λ Η ΤΡΑΠΕΖΩΝ. -Αποκατάσταση σχέσεων δανειοληπτών τραπεζών. -Απαλλαγή από φορολογίες,εισφορές,χορήγηση εγγυήσεων από το κράτος στο μέγεθος των διαγραμμένων οφειλών. -Ανάπτυξη για μια ΝΕΑ ΕΛΛΑΔΑ. -Προοπτική και ελπίδες σε 3.000.000 ανθρώπους. -Απαλλαγή από τα κόστη σε εισπρακτικές εταιρίες-δικηγόρους-κλητήρες κλπ. ΤΟΛΜΕΙΣΤΕ ΤΟ.