Αρχική Γραφείο Αντιμετώπισης Περιστατικών Αυθαιρεσίας στο Υπ. Προστασίας του ΠολίτηΆρθρο 15 Επικουρικοί ΠυροσβέστεςΣχόλιο του χρήστη Εμμανουηλ Ιωαννιδης | 29 Νοεμβρίου 2010, 16:37
Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Καλησπερα,ονομαζομαι εμμανουηλ ιοαννιδης.εχω αντιπυρικες περιοδους 2002,2004,2005,2006,2007,2009,2010.Δεν εχω το 2008 που λενε μονο.Δηλαδη πρεπει να κινυθω δικαστικα?Και αν ναι,νομιζεται εσεις πως ειναι δικαιο αφτο?Θελω πραγματικα να ξερω τι θα γινει,και νομιζω πως εσεις πρεπει να μαθετε κατι παραπανω,αν ειναι διαθετιμενοι να κανουν μια δικλιδα για εμας.Ευχαριστω περιμενω απαντηση.