Αρχική Γραφείο Αντιμετώπισης Περιστατικών Αυθαιρεσίας στο Υπ. Προστασίας του ΠολίτηΆρθρο 15 Επικουρικοί ΠυροσβέστεςΣχόλιο του χρήστη ΜΑΚΡΗΣ | 29 Νοεμβρίου 2010, 21:45
Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Συνάδελφοι πρέπει να καταλάβουν κάποιοι ότι δεν είναι λογικό το σύνθημα - ή όλοι ή κανένας - . Ας πάμε λοιπόν με αυτά τα κριτήρια, και έπειτα υπάρχει χρόνος αρκετός και νέο καλλιεργημένο έδαφος για τα υπόλοιπα παιδιά. Άλλωστε όσες ρυθμίσεις έχουν γίνει μέχρι τώρα,έτσι έγιναν. Το σύνθημα -ή όλοι ή κανένας- μας έχει φάει το κεφάλι από το 2003. Άσε που ετοιμάζουν βυσματικό παραθυράκι μετά την ανάρτηση των μορίων.