Αρχική Γραφείο Αντιμετώπισης Περιστατικών Αυθαιρεσίας στο Υπ. Προστασίας του ΠολίτηΆρθρο 15 Επικουρικοί ΠυροσβέστεςΣχόλιο του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠ.ΠΥΡ. | 1 Δεκεμβρίου 2010, 22:44
Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
συναδελφοι ας γινει αυτο που θελουμε ολοι μας εμεις οι συμβασιουχοι πυροσβεστεςας γινει η πληρες αποκατασταση μας.το καλυτερο ειναι να ζηταμε ισχυρη μοριοδοτηση μας με τους μηνες προυπηρεσιας μας ωστε να μην κινδυνεψουμε στο να ειμαστε εξω.να μην μετρισουν τα εθελοντικα,και οσο αφορα το ονομα επικουρος αυτο ειναι το τελευταιο που θα πρεπει να ασχολιθουμε.τελος θα ηθελα να πω πως τοσα χρονια με πορειες με συλλαλητηρια με τοσο κινδυνο και ευθυνη για την ασφαλεια του πρασινου,του πολιτη,θα ηταν αδικο να μην δικαιωθουμε ολοι.απο τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο επ.πυροσβεστη.