Αρχική Γραφείο Αντιμετώπισης Περιστατικών Αυθαιρεσίας στο Υπ. Προστασίας του ΠολίτηΆρθρο 15 Επικουρικοί ΠυροσβέστεςΣχόλιο του χρήστη ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ | 26 Νοεμβρίου 2010, 19:55
Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Οτι ειναι να γινει ασ γινει.......περνανε τα χρονια.καποιοι εχασαν ευκαιριεσ στην ζωη τουσ....καποιοι οχι.ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ.η ονομασια δεν με ενοχλει....ουτε και τα ρουχα....ουτε η ταυτοτητα....το ταμειο ανεργειασ με ενοχλει.ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΨΕΜΑ!!!!ΠΕΙΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΛΥΣΗ!ΤΩΡΑ!Ειναι δυνατων να δουλευουμε τοσα χρονια και να ειναι μονιμοι ΑΣΧΕΤΟΙ με τισ φωτιεσ΄΄ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΄΄...Καποιοι πληρωσαν για τα λαθη τουσ...και θα πληρωνουν για πολλα χρονια.Έπρεπε οσοι εποχικοι ειναι εικανοι να ειναι ΜΟΝΙΜΟΙ.Υπαρχουν και καποιοι που δεν κανουν.μονιμοι και εποχικοι!ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΚΥΡΙΟΙ!δεν μετραει το υψοσ ουτε τα πτυχεια!Αυτο που μετραει ειναι ο σεβασμοσ στον συναδελφο σου και στην περιουσια του πολιτη!!ΕΡΓΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΟΙ!!!!!οσο χρονων και να εισαι αν δεν εισαι τεμπελησ κανεισ για ολεσ τισ δουλειεσ...Και να μην φοβασαι την φωτια ενοειται............